Haber

AK Parti Sözcüsü Çelik: Bazı Batı medyası Erdoğan’ı hedef alıyor

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, bazı batılı medya organlarının sistematik olarak Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı hedef aldığını ve Türkiye’de seçimlerde taraf olduklarını iddia etti. Çelik, “Cumhurbaşkanımızın barış odaklı dış politikası onları daha da rahatsız etmeye devam edecek” dedi.

Çelik, Twitter’dan yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

“Bazı Batılı medya organları sistematik olarak Cumhurbaşkanımızı hedef alıyor. Türkiye’deki seçimlerde doğrudan taraf oluyorlar. Cumhurbaşkanımızın dış politikada bağımsız ve ilkeli bir çizgi izlemesinden rahatsız olduklarını açıkça belirtiyorlar.

Yaptıkları bir yayın faaliyeti değil; İlkel bir kara propagandadır. Talimat almayan bir Türkiye, bu merkezler için kabus demektir. Ahlaksız ve uçarı yaklaşımlarla Türkiye’deki siyasi süreçleri etkileyebileceklerini düşünüyorlar.

Sayın Cumhurbaşkanımızın barış odaklı dış politikası onları daha fazla rahatsız etmeye devam edecektir. Milletimizin yüksek siyasi şuuruyla alacağı kararlar, yabancı vesayet girişimlerine de tarihin en büyük dersini verecektir.” (HABER MERKEZİ)

haberhanonu.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu