Yaşam

Erol Evgin depremzedeler için İzmir’e geliyor

Ünlü sanatçı Erol Evgin, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin depremzedeler için başlattığı “Bir Kira Bir Ev” kampanyasına destek için İzmir’de konser veriyor. 29 Nisan’da AASSM’de “100 Yılda Yüz” adıyla gerçekleştirilecek olan konserin gelirinin tamamı kampanyaya bağışlanacak. Önder Soyer, “Depremin yaralarını sarmak için var gücümüzle desteklemeye devam etmeliyiz” dedi.

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin 11 ili etkileyen depremlerin yaralarını sarmak için başlattığı “Bir Kira Bir Ev” kampanyası dayanışma konserleriyle büyüyor. Sanatçı Erol Evgin, depremzedelerin barınma sorununu incelemek amacıyla başlatılan kampanyayı desteklemek için 29 Nisan Cumartesi günü İzmir’de bir konser veriyor. “100 Yılda Bir Yüzle” konseri saat 20.30’da Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi’nde gerçekleşecek. Konserin tüm geliri One Rent One Yuva kampanyasına aktarılacaktır.

Konserde unutulmaz eserlerini seslendirecek olan Erol Evgin, Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yılına özel bestelediği “100 Yılda Bir Yüzle” marşını da İzmir’de ilk kez seslendirecek. Koltuk numaralı biletler ise ortada 300 lira ile 750 lira arasında satışa sunuldu. Konsere gelmeden kampanyayı tamamlamak isteyenler için 100 liralık katılımsız bilet seçeneği de bulunuyor. Konser biletlerine www.biletix.com/activity/2IZN0/IZMIR/tr adresinden ulaşılabilir. Katılımsız bilet seçeneği için “birkirabiryuva.org” web sitesindeki dayanışma konser biletleri sekmesine tıklayabilirsiniz.

yan yana olacağız
Tüm İzmirlileri dayanışma konserine davet eden İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, “6 Şubat’tan bu yana acımız büyük. Geçmeyecek bir acıdan geçiyoruz ama geri kalanımızın umutla devam etmesi için bir arada duracağız. Depremin yaralarını sarmak için var gücümüzle desteğimizi sürdürmeliyiz” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
-
Başa dön tuşu