Yaşam

Hadise’nin menajeri Mauro Icardi ile aşk iddialarını yalanladı: Haberleri şaşkınlıkla izliyoruz

Söylemezsem programının yorumcularından Ebru Şancı’dan ortaya atılan iddia dergi gündeme bomba gibi düştü. 37 yaşındaki Şancı, geçen yıl Mehmet Dinçerler ile evlendikten kısa bir süre sonra tek celsede boşandı. EtkinlikYeni bir aşka yelken açtığını iddia etti.

“İCARDİ VE HADİSE’NİN BİLİNEN İSİMLERİ”

Etkinlik Flörtleriyle tanınan 29 yaşındaki yıldız futbolcu Mauro Icardi’nin aşk yaşadığını ifade eden Şancı, “Galatasaraylı bir futbolcunun eşinden öğrendim bunu çok net bir şekilde söyledi. Hadise anlattı. Icardi’den elektrik aldığı ve beğendiği akrabaları.Hadise tanışmak için Icardi’yi markalaştırdı.Dün Galatasaray maçına gitti normalde maça gitmez.Hadise’nin eşi futbolcu Mertens’in eşi.İcardi de Hadise de ikisi Çapkınlıkları ile tanınırlar.Wanda Nara ile olan evliliğinden 3 çocuğu vardır.Şimdiden söyleyelim yakında duyulur.” terimleri kullandı.

“HADİSE HABERLERİ MUHTEŞEMLE İZLİYOR”

İddiaların ardından ilk açıklama Hadise tarafından geldi. Habertürk’e konuşan Hadise’nin menajeri Haluk Şentürk, tezlerin gerçekçi olmadığını söyledi. Şentürk, “Hadise Hanım, Mertens ve eşiyle Belçika’dan tanışmış. Maçı Mertens’in eşiyle birlikte izlemiş. Icardi ile ilgili haberlerin aslı yok. Hadise Hanım bu haberleri hayretle izliyor” dedi. sözlerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu