Haber

MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir önceki dönem MHP’lilere seslendi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir, önceki dönemlerde MHP Kayseri İl Teşkilatında görev yapan partililere verdiği yemekte yaptığı konuşmada, “14 Mayıs hepimiz için önemli bir yol ayrımıdır” dedi.

Verilen yemekte daha önceki dönemlerde MHP’de görev yapmış il başkanları, milletvekilleri, belediye başkanları, belediye meclis üyeleri, il yöneticileri, ideal ocakbaşıları öne çıktı. Yemeğe Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir, Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, 28. Dönem Kayseri Milletvekilleri Mete Kurt, Ertuğrul Yücebaş, Kayhan Saraç ve Batuhan Berke Başpınar da katıldı. Programda önceki dönemin Milletvekili Seyfi Şahin, önceki dönemin İl Başkanlarından Mazhar Gündoğ ve önceki dönem Belediye Başkanlarından Orhan Say, birlik ve beraberlik içinde hareket edilmesi gerektiğini vurguladı. MHP, 14 Mayıs seçimlerinde sandıktan galip çıkacak. MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir ise 14 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği seçimlerine ilişkin, “Bu 9 mübarek günde kapı çalmayalım, tokalaşmayalım” dedi. söz konusu. MHP’nin geçmişinde büyük acılar çektiğini ve büyük emekler sarf edildiğini ifade eden Özdemir, 14 Mayıs seçimleri için el ele, gönül gönüle hareket edilmesi gerektiğinin altını çizdi. Özdemir, “21. yüzyılın Türklerin ve Türkiye’nin yüzyılı olmaktan başka çaresi yok. Artan baskı ve adaletsizlikler karşısında dünyanın Türk hasretini giderme zamanı geldi.” Seçimleri kazanmak için çalıştıklarını anlatan Özdemir, şunları kaydetti:

“14 Mayıs tarihi hepimiz için değerli bir kavşaktır. Gelinen noktada değerli genel başkanımızın önümüze koyduğu 2 değerli tercih ve amaç ile yeniden seçime gidiyoruz. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ilk turda yüksek bir çoğunlukla yeniden seçilmesi.İkincisi Milliyetçi Hareket Partisi’nin meclisteki milletvekili sayısı artırılmış olup sizlerin de emeğiyle Kayseri’de daha büyük bir zafere ulaşmasını temenni ediyorum. Birlikte teslim edelim.” – KAYSERİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu