Haber

Selvi Kılıçdaroğlu, evinin mutfağından bir video paylaştı: Her çocuk doyuncaya kadar var gücümle çalışacağım.

Millet İttifakı Cumhurbaşkanlığı Adayı ve CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu, bugün evinin mutfağından çektiği fotoğrafı Twitter hesabından paylaştı. “Kameralara Kemal Bey kadar alışık değilim, bundan sonra da kameraların karşısına çıkmayacağım. Ama konuşmamız gereken ciddi bir konu var. Bugün arıyorum. mutfak”, çocuklarla ilgili dikkat çekici mesajlar verdi.

Selvi Kılıçdaroğlu görselde şunları söyledi:

“İyi akşamlar hani neredeyse gün aşırı bu mutfaktan yayın yapılırdı. Kemal Bey mutfağa her geldiğinde ‘Aaa yayın tekrar başlayacak’ derdim, ne zaman geleceği belli olmazdı. aslında yap ama bugün mutfağı ben devraldım kemal biraz bekleyecek bu işin şakasıydı evet

“KONUŞMAMIZ GEREKEN SORUNLAR VAR”

Ve konuşacak bazı zor şeylerimiz var. Bu ülkede her üç çocuktan birini vuran açlık gibi. Bu çocuklar günü aç geçiriyor, aç yatıyorlar. Hem karnını doyuranlar hem de tok olanlar aslında yeterince beslenmiyor. Her 10 çocuktan 6’sı her gün makarna ve ekmek yiyerek karnını doyuruyor.

“BU SÖZÜM SİZE OLSUN”

Ben hem büyükanne hem de büyükanneyim. Onlara her baktığımda, ülkedeki bütün çocukları görüyorum. Torunlarım için istediğimi tüm çocuklar için istiyorum. Hepsi bizim çocuklarımız, hepsi geleceğimiz. Bu ülkede her çocuk olması gerektiği gibi, her çocuk doyuncaya kadar var gücümle çalışacağım. Bu benim sana sözüm. Dinlediğiniz için çok teşekkür ederim.”

Kaynak: ANKA / Güncel

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu