Yaşam

Spider-Man: Across the Spider-Verse’den Fragman Geldi

2018 yılında vizyona giren ve çığır açan animasyonuyla tüm dünyada ödüller kazanan Spider-Man: Into the Spider-Verse’nin devamı niteliğinde olacak. Örümcek Adam: Örümcek Ayetinin Ötesinde2023 yılının merakla beklenen filmlerinden biri. Miles Morales kimliğiyle Örümcek Adam’ı konu alan yapımdan geçtiğimiz günlerde yeni bir görsel ortaya çıktı.

Ancak bugün sinemaseverleri daha da heyecanlandıran bir gelişme yaşandı. Sony, 2023 yılında vizyona girecek olan Spider-Man: Across the Spider-Verse’nin yeni fragmanını bizlere getirdi.

Spider-Man: Across the Spider-Verse fragmanı

Fragman, bu bölümde hayranları suskun bırakacak olayların yaşanacağını gözler önüne seriyor. Görsel bir şölenin bizleri beklediğini gözler önüne seren manzaralarda Miles Morales’nın Onun çoklu evrenlerde seyahat ettiğini gördüğümüzde, farklı evrenlerden bu kadar çok farklı örümcek insanı tekrar göreceğimiz için heyecanlıyız. Ayrıca Insomniac’ın başarılı oyunu Marvel’s Spider-Man’in yapım aşamasında Spider-Man’in de yer alacağı iki buçuk dakikalık fragmanda görülüyor.

Sony’de; Miles Morales’in Oscar ödüllü Spider-Verse hikayesi Spider-Man’in yeni bölümüyle geri döndüğüne dikkat çekiliyor. Gwen Stacy ileTekrar ortaya çıktıktan sonra, çoklu evrenlerde diğer örümcek insanlarla rekabet ettiğini ve daha önce gördüğünden çok daha güçlü bir kötülükle yüzleşmek zorunda kalacağını göreceğimizi söylüyor.

1 Haziran 2023 Tarihe geçmesi beklenen Spider-Man: Across the Spider-Verse’in yönetmen koltuğunda Joaquim Dos Santos, Kemp Powers ve Justin K. Thompson oturuyor. Oyuncu kadrosunda ise Shameik Moore, Hailee Steinfeld, Oscar Isaac, Jake Johnson, Issa Rae, Brian Tyree Henry görüyoruz. Yapımın iki bölümden oluşacağını ve 2. Bölümün 2024 yılında çıkacağını da ekleyelim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
-
Başa dön tuşu